Eksperts, kurš iedvesmoja Coca-Cola un Mercedes-Benz: Latvijā jāatbrīvojas no uzņēmēju sodīšanas kultūras

0 komentāri

“Jums ir nepieciešama tolerance pret kļūdām, eksperimentāla kultūra, kur cilvēki mēģina-kļūdās, mēģina-kļūdās. Šobrīd jums līdzīgi kā Zviedrijā, – ja uzņēmums bankrotē, tad personai ir liegts veidot jaunu kompāniju vairākus gadus. Tā ir tāda kā sodīšanas kultūra, ka gribam sodīt cilvēkus,” pauda biznesa inovāciju futurologs Magnuss Lindkvists.

Tā vietā viņš aicināja “ļaut uzņēmējiem kļūdīties, to apzināties, ātri savākties un atkal eksperimentēt”. “Jums Latvija ir jāmīkstina likumi, kas ļauj uzņēmumiem kļūdīties, bet ātri saņemties un atkal eksperimentēt ar biznesu,” pauda eksperts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Visi par veiksmīgiem cilvēkiem uzskata tos ar smukām sejām, labi smaržojošus un labi ģērbtos, bet viņi neko nerada, viņi ir tikai pārdošanas menedžeri. Ja bizness grib radīt inovatīvas lietas, nerunājiet ar šiem smukajiem cilvēkiem. Meklējiet kontaktu ar necila paskata cilvēkiem, viņi ir inženieri, ideju radītāji. Sākotnēji viņu idejas izklausīsies muļķīgas, bet tieši tajā muļķīgumā var būt nākamā inovācija,” sacīja M. Lindkvists.

Pasaulē pazīstamais futurologs Magnuss Lindkvists šovakar iedvesmoja 150 Latvijas uzņēmējus biznesa inovāciju konferencē Riga Comm.

Zviedru izcelsmes futurologs Lindkvists līdz šim ir palīdzējis tādiem uzņēmumiem kā Coca-Cola, IBM, Mercedes-Benz un Lufthansa.

Skaties video:

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas