Zemniekiem ir jāpārdzīvo ziema; grūtākais būs pavasaris

0 komentāri

Krievijas embargo ietekmē Latvijas zemniekiem vissarežģītākais laiks būs nākamā gada pavasarī. Lai izvairītos no bankrota, zemniekiem tagad ir svarīgi pārdzīvot ziemu, stāstīja Latvijas Piena ražotāju asociācijas valdes priekšsēdētāja Ieva Alpa-Eizenberga.

Tie zemnieki, kas tagad spēs pārdzīvot rudens pēdējos mēnešus, izdzīvos arī ziemā. Taču jauns lūzuma posms gaidāms pavasarī.

Tāpat Ieva Alpa-Eizenberga skeptiski izteicās par Latvijas mēģinājumiem atrast jaunus, eksotiskus tirgus, piemēram, Ķīnu. Viņa norādīja, ka zemnieki, kas atrodas piena pārstrādes nozares piramīdas apakšā, maz iegūs no šī tirgus, kurā patērētāji nav spējīgi maksāt daudz, turklāt tālo tirgu problēma ir “ceļš un attālums”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas