Vilks ASV tiksies ar pasaules ekonomikas smagsvariem

0 komentāri

No otrdienas, 7. oktobra, līdz nedēļas nogalei Latvijas finanšu ministrs Andris Vilks vizītē ASV tiksies ar Pasaules bankas, Starptautiskā valūtas fonda (SVF) pārstāvjiem, kā arī ASV politiķiem un uzņēmējiem. Tikšanās laikā tiks runāts par ASV investīciju palielināšanu Latvijā, kā arī par Ukrainas krīzes ietekmi uz Latvijas ekonomiku.

Vizītes laikā A. Vilkam tiek plānotas vairākas tikšanās ar reitingu aģentūrām ”Moody”s” un ”Standard&Poor”s”, investīciju banku, kā arī ar dažādu starptautisko institūciju amatpersonām, tostarp ar SVF un Pasaules bankas vadību.

Tāpat notiks tikšanās ar ASV Valsts departamenta valsts sekretāra vietnieci Mariju Jovanoviču. Ar viņu tiks apspriesti jautājumi par Krievijas-Ukrainas konflikta ietekmi uz Latvijas ekonomiku, kā arī Latvijas izaugsmes iespējām.

Latvijas valdības nostāja sadarbībai ar ASV šobrīd ir, ka šīs valsts investīcijas mūsu valstij ir svarīgas, lai stiprinātu drošību un sekmētu uzņēmējdarbību.

Pēdējā laikā Latvijas augstākā līmeņa politiķi tikušies ar ASV atbildīgām amatpersonām un investoriem, lai runātu arī par gāzes piegādēm, par Latvijas gāzes akciju iegādi un citiem finanšu risinājumiem.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas