Vietējie uzņēmēji joprojām dzīvo skaistajās atmiņās par latu

0 komentāri

Uzņēmēji nesteidzas kārtot dokumentus. Nepilnu divu gadu laikā tikai 30 000 uzņēmumu jeb aptuveni 23% pamatkapitālu pārreģistrējuši no latiem uz eiro.

Pēc eiro ieviešanas Latvijā kopš 2014. gada pamatkapitāls visiem uzņēmumiem – gan sabiedrībām ar ierobežotu atbildīgu, gan akciju sabiedrībām – jāpārreģistrē līdz 2016. gada 30. jūnijam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Atlikušo nepilnu desmit mēnešu laikā tas tad būtu jāizdara vēl aptuveni 101 000 kompāniju. Uzņēmumu reģistra galvenā valsts notāre prognozē, ka liela daļa – iespējams, pat 60 000 uzņēmumi ir neaktīvi un šo pāreju uz eiro nemaz neveiks. Tikmēr nodokļu konsultantu asociācijas biedre sastapusies ar uzņēmumu viedokli, ka pamatkapitāla pāreja uz eiro notiek automātiski.

Nodokļu eksperte pieļauj, ka uzņēmumi pārpratuši sniegto informāciju. Uzņēmumu reģistrs gatavo jaunas informatīvās kampaņas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas