VID likvidēs teju pustūkstoti štata darbavietu

1 komentārs

Valsts ieņēmumu dienestā (VID) nolemts likvidēt aptuveni 470 štata vietas, raidījumā 900 sekundes pauda VID ģenerāldirektore Ināra Pētersone.

Viņa skaidroja, – tādējādi VID darbinieku skaits no nākamā gada 1. janvāra tiks samazināts par aptuveni 13%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Patlaban ir sākti četri kriminālprocesi, kuros iesaistīti deviņi darbinieki un vairāki atstādināti no amata uz izmeklēšanas laiku.

Sākti četri kriminālprocesi, kuros iesaistīti deviņi VID darbinieki

Ir sākti četri kriminālprocesi, kuros iesaistīti deviņi VID darbinieki.

Kopumā četros mēnešos sodīti 12 darbinieki. Savukārt vairāki darbinieki atstādināti no amata uz izmeklēšanas laiku.

Pētersone norādīja, ka viens no darbiniekiem, kurš pakļauts rotācijai, no tās ir atteicies un darbu VID pametis. Viņa neatklāja, kurš tas ir, taču piebilda, ka tas ir kādas mazas struktūrvienības vadītājs.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Lauku vecis
    0

    Lauku vecis

    Latviju ir pārklājis ierēdņu un valsta vadītāju MAFIJAS TĪKLS, KURU LIKVIDĒT VAIRS ANAV IESPĒJAMS. Jaunatne i saindēta un uzskata , ka samaksa aploksneš, krāpšanās ir LIKUMSAKARĪGA, MODĪGA.

    17.05.2016 16:03

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas