Valdības rīcība bija tā, kas “nosita cenu” Citadelei, pieļauj komisija

0 komentāri

Valdības rīcība Citadeles pārdošanā noveda, iespējams, pie zemākās cenas. Tas norādīts Citadeles pārdošanas parlamentārās izmeklēšanas komisijas galaziņojumā, ko ceturtdien uzklausīja Saeima.

“Komisija uzskata, ka bankas Citadele pārdošanas process kopumā nav atzīstams par veiksmīgi izdevušos un uz atklātumu orientētu darījumu. Komisijai neizdevās novērst šaubas par to, vai bankas pārdošana bija vienīgais iespējamais un pareizais risinājums,” norāda izmeklēšanas komisijas vadītājs Gunārs Kūtris.

Par ziņojumu Saeimai nebija jābalso, to iepriekš ar balsu vairākumu pieņēma parlamentārās izmeklēšanas komisija. “Pret” to balsoja tikai komisijas deputāts Kārlis Šadurskis, kurš norāda, ka ziņojums ir bezjēdzīgs un tam nebūs nekādu seku.

“Šī bija tāda politiska vingrošana, opozīcija droši vien jūtas savu panākusi. Visi laimīgi un ejam svinēt Ziemassvētkus. Kādas būs sekas ziņojumam? Absolūti nekādas,” viņš saka.

Citadeles pārdošanas darījums tiek kritizēts pārlieku zemās darījuma cenas dēļ. Ripplewood un starptautisko investoru grupa valstij samaksāja 74,7 miljonus eiro.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas