Valdība sākusi darbu pie nākamā gada budžeta

0 komentāri

Ārkārtas sēdē, kas sākās pirms divām stundām, aiz slēgtām durvīm tiek lemts, kādām tieši nozarēm nākamajā gadā valdība papildus piešķirs nedaudz virs 100 miljoniem eiro.

Valdība uzklausīs arī ziņojumu par to, vai nākamgad ministrijas ir gatavas kādā jomā ietaupīt un samazināt prasības jaunajām politikas iniciatīvām. Plānots uzklausīt arī priekšlikumus, kā uzlabot nodokļu administrēšanu.

Valdība par budžeta jautājumiem turpmāk iecerējusi spriest intensīvi – arī rīt un, iespējams, trešdien un ceturtdien.

Premjere Laimdota Straujuma iepriekš paudusi, ka būtu svarīgi nākamā gada budžetu pieņemt līdz šā gada beigām, lai Latvijas prezidentūra Eiropas Savienībā nedublētos ar budžeta veidošanu.

Pēdējos gados valdībai ir izdevies nākamā gada budžetu pieņemt iecerētajā laikā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas