Vai “ātrais kredīts” pārvelk svītru kredītam bankā? Atbild Latvijas lielākie kredītdevēji!

2 komentāri

2. Nordea

2/4

Lasi un uzzini, ko par “ātrajiem kredītiem” saka Latvijas lielākās bankas!

Banka Citadele

Foto: LETA

Foto: LETA

Baiba Tētiņa, bankas Citadele Privātpersonu apkalpošanas daļas vadītāja:

Vērtējot kredīta lielumu, ko klients var saņemt bankā, tiek ņemtas vērā visas personas esošās kredītsaistības, tajā skaitā arī “ātrie kredīti”. Banka vērtē, lai personas kopējais ikmēneša maksājums par kredītsaistību apkalpošanu nepārsniegtu noteiktu proporciju no personas ikmēneša ienākumiem.

Dažkārt aktīva “ātro kredītu” izmantošana var liecināt par to, ka personai ir nepietiekoši ienākumi, lai segtu savus ikdienas tēriņus. Tas liecina par problēmām personas maksātspējā un var būt iemesls bankas piešķirtā kredīta summas samazināšanai vai kredīta piešķiršanas atteikšanai.

2. Nordea

2/4
2 komentāri

TOP komentāri

 • abc
  0

  abc

  Varēja vismaz paskaidrot, cik senu kredītvēsturi bankas skatās. Manuprāt, patēriņa kredītam vienā no bankām skatījās konta pārskatus pēdejos 6 mēnešos, bet hipotekārajam kredītam varbūt ilgāku posmu?

  30.06.2015 21:10

 • piekrītu
  0

  piekrītu

  un kurs tad to nezin. Nekā jauna. Ja cilvēks dzīvo lāpoties ar ātrajiem kredītiem no algas līdz algai,tad nekāds nopietnais klients viņš nevar būt. Swedbank piemēram,uzticamiem klientiem piedāvā kredītkarti ,kur mēneša laikā atdodot aizņemto summu,vsp nekādi procenti nav jāmaksā,tikai ikmēneša kredītkartes maksa bik vrk pa 1eur.

  30.06.2015 17:16

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas