Trešdien varētu pārdot banku Citadele

0 komentāri

Ļoti iespējams, trešdien, 5. novembrī, tiks parakstīts bankas Citadele pārdošanas līgums.

Tā kā triecientempā tika atrasta un iecelta Privatizācijas aģentūras (PA) jaunā valde, tad šā brīža aktuālākais jautājums ir, vai abiem valdes locekļiem tiks piešķirta augstākā līmeņa pielaide valsts noslēpumiem, lai varētu parakstīt līgumu ar pircējiem – ASV kompāniju Ripplewood Holdings. PA valdes priekšsēdētājam Vladimiram Loginovam šī pielaide ir, bet tās vēl nav otram valdes loceklim Ģirtam Freibergam.

Lai arī Latvija Banku pēc Eiropas Komisijas noteikumiem var pārdot līdz gada beigām, L. Straujuma steidzamību to izdarīt pēc iespējas ātrāk pamato šādi – ja pašreizējās valdības laikā līgums netiks parakstīts, jaunajiem ministriem visa līguma izvērtēšana būs jāsāk no sākuma.

Līguma projektā paredzēts, ka valsts par 75% bankas akciju iegūs 74 miljonus eiro. Tāpat līgums investoriem liedz iegūtās akcijas pārdot vismaz divus gadus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas