Straujuma stāsta, kādēļ ”Citadeles” pārdošana ASV investoriem ir veiksmīgs darījums

1 komentārs

ASV investoru ienākšana Latvijas finanšu nozarē būs signāls pasaules valstu potenciālajiem investoriem – Latvijā ir stabila vide, kurā var investēt, intervijā LNT raidījumā ”900 sekundes” stāstīja Laimdota Straujuma.

Vērtējot bankas ”Citadele” pārdošanā nav jāvērtē tikai cena. Tā ir līdzvērtīgs kritērijs arī tādiem kritērijiem kā investoru biznesa piedāvājums un reputācija, norādīja premjerministre.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ministru prezidente Laimdota Straujuma:

Amerikas finanses un investori šeit – tas ir papildu devums mūsu drošībai.

Runājot par biznesa piedāvājumu, L. Straujuma norādīja, ka ASV investori plāno banku ”Citadele” padarīt par Baltijā lielāko banku mazo un vidējo uzņēmumu (MVU) kreditēšanas jomā.

Jau ziņots, ka Eiropas rekonstrukcijas un attīstības bankas (ERAB) viceprezidents Filips Benets izteicies, ka “Citadele” pārdošanas process bijis profesionāls un vērtējis to pozitīvi.

Bankas ”Citadele” pārdošanas cena joprojām netiek publiski atklāta, savukārt neoficiāli minēto cena tiek uzskatīta par pārāk zemu. Zemās cenas dēļ bankas pircējiem darījums būs ārkārtīgi izdevīgs, atzina investīciju baņķieris Ģirts Rungainis.

Iepriekš izskanējis, ka ”Ripplewood Holdings” par bankas ”Citadele” 75% plus vienu akciju, iespējams, varētu maksāt 75 miljonus eiro.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Anna
    0

    Anna

    Varēja labāk pārdot Parex bankas problemātiskas aktīvus - Revertu! Nevis pelnu nesošo Citadeles banku!

    24.09.2014 19:58

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas