Šodien pēdējā diena, kad var izvēlēties elektrības tirgotāju

0 komentāri

Šodien, 15. decembrī, ir pēdējā diena, kad mājsaimniecības var izvēlēties tirgotāju, no kura pirkt elektrību sākot ar nākamā gada 1. janvāri.

Līdz ar elektrības tirgus atvēršanu no 1. janvāra, iedzīvotājiem izzudīs Latvenergo līdz šim subsidētās zemās cenas. To vietā elektrības rēķinu noteiks tirgus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Turpmāk kaut vai katru mēnesi līdz attiecīgā mēneša 15. datumam mājsaimniecības varēs izvēlēties starp vairākiem elektrības tirgotāju piedāvājumiem. Taču, iespējams, ka daudzi iedzīvotāji nedarīs neko. Šiem iedzīvotajiem automātiski tiks piemērots Latvenergo Elektrum Universālais tarifs.

Tas neesot pats izdevīgākais, tomēr nav arī pārmērīgi dārgs tiem, kuru patēriņš nepārsniedz 200 kilovatstundas mēnesī, ziņo LNT. Tāds patēriņš kopumā līdz šim bijis 70% no Latvenergo 850 tūkstošiem klientu.

Regulators uzskata, ka Latvijā elektrības pārdevēju piedāvājumi ir konkurētspējīgi – lai gan cenas ir gana līdzīgas, atšķiras nianses. Šo nianšu sarakstā ir, piemēram, atlaides, ja mājsaimniecība veic priekšapmaksu par elektroenerģiju.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas