Puse iedzīvotāju Ziemassvētkiem gatavi tērēt vismaz 60 eiro atbalsta

0 komentāri

Pirms Ziemassvētku vakara daudzi vēl pa dienu steidza pirkt dāvanas saviem tuviniekiem un draugiem un gādāt cienastu svētku galdam. Sastaptie cilvēki atzina, ka samērot dāvanas cenu ar saņēmēja vēlmēm nav vienkārši.  Bet aptaujas dati liecina, ka vairāk nekā puse no aptaujātajiem Ziemassvētkiem ir gatavi tērēt vairāk nekā 60 eiro.

Lielveikalos no klusā Ziemassvētku laika nav ne vēsts. Cilvēki steidz piemeklēt dāvanas. Kamēr citi meklē piemērotākos pārsteigumus Raivo skaidri zina ko viņš vēlas. Tikai nav zināms tas vai Ziemassvētku vecītis būs tik dāsns, cik cerēts: ”Mašīnu ar pulti un planšetdatoru!” Uz jautājumu, vai ir cerība iegūt dāvanas, Raivo nebija pārliecināts par Ziemassvētku vecīša dāsnumu.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bēni dāvanas izvēlas uz cenu neskatoties, tāpēc vecāki jaunās paaudzes vēlmes cenšas ievirzīt kaut nedaudz pieticīgākā izvēlē.

Aptauja liecina, ka šogad lielākā daļa iedzīvotāju svētku svinēšanai un dāvanām tērēs līdz simts eiro. Savukārt krietni lielākiem tēriņiem no 101 – 150-it ir gatavojušies 14% aptaujāto, bet svētku svinēšanai līdz pat 200 eiro tērēs 7% iedzīvotāju, aptuveni tik pat daudz svētku svinētāju tērēs vairāk nekā 200 eiro.

Iedzīvotāji apgalvo, ka tēriņi ir aptuveni iepriekšējo gadu apmērā, jo ne jau iepirkumu daudzums rada svētku sajūtu.

Veikalnieki norāda, ka jau tradicionāli Ziemassvētkos īpaši populāri ir mandarīni, piparkūkas, cepeši un, protams, dažādi saldumi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas