Prezidents ASV runājis par ”Latvijas gāzes” akciju pārdošanu

0 komentāri

Latvijas prezidents Andris Bērziņš, viesojoties ASV, tikās ar enerģētikas nozares uzņēmējiem. Tikšanās mērķis bija ieinteresēt viņus 47,23% pašlaik kompānijai “E. On Ruhrgas” piederošo ”Latvijas gāzes” akciju iegādē, stāstīja prezidenta preses sekretāre Līga Krapāne.

Jau ziņots, ka līdz ar Vācijas enerģētikas kompānijas “E.ON Ruhrgas” vēlmi atstāt Latviju un pārdot tai piederošās akcijas uzņēmumā “Latvijas gāze”, Latvijai radusies iespēja šīs akcijas iegādāties. Valsts likusi manīt, ka akciju iegāde tai šķistu interesanta. Tomēr darījums Latvijai varētu izmaksāt dārgi – 200 miljonus eiro.

Par vēlmi iegādāties “Latvijas gāzes” daļas no ”EO.N” iesniegušas arī divas Lietuvas kompānijas “Lietuvos enerģija” un “Epso G”, ziņoja TV3 raidījums “Nekā Personīga”.

Jau iepriekš L . Krapāne pauda, ka A. Bērziņa un amerikāņu uzņēmēju sarunu mērķis ir radīt ASV uzņēmējos interesi investēt Latvijas enerģētikas sektorā, lai panāktu mūsu valsts enerģētisko neatkarību.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas