Par vienu darba stundu Austrālijā nopelna vismaz 9,5 dolārus; Latvijā – 1,4 dolārus

5 komentāri

Salīdzinot 34 pasaules valstu minimālo algu par darba stundu, Latvija ierindojas pirmspēdējā vietā. Mazāka minimālā darba alga ir vien Latīņamerikas valstī Meksikā, liecina OECD (Office of Community and Economic Development) par 2013. gadu apkopotie dati.

Pirmajā vietā ierindojas Austrālija, kur minimālā darba alga par vienu darba stundu ir 9,54 ASV dolāri. Otrajā vietā atrodama Luksemburga ar minimālo samaksu 9,24 dolāri stundā. Savukārt trešajā vietā atrodama Beļģija ar minimālo darba algu 8,57 dolāri stundā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr saraksta pēdējās vietās atrodama Meksika, Latvija un Čīle. Uzreiz Čīlei seko Igaunija, bet Lietuva sarakstā nav atrodama.

Avots: OECD

Avots: OECD

5 komentāri

TOP komentāri

 • omg
  +1

  omg

  Atsperiena punkts uz ko? Uz bankrotu? :D

  08.05.2015 18:40

 • bella
  0

  bella

  6.50

  10.05.2015 20:56

 • Roberts Mazlazdins
  0

  Roberts Mazlazdins

  Anglijā minemālā ir 6.30 poundi 9.74 dolāri Tā informācija ir nepatiesa :)

  08.05.2015 22:33

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas