No 1.janvāra mikrouzņēmumu nodokļa likme pieaugs līdz 11%

0 komentāri

No nākamā gada 1.janvāra mikrouzņēmumu nodokļa likme pieaugs līdz 11% no apgrozījuma, bet jau drīz pēc tam likmi atkal plānots mainīt. Ekonomikas ministrija izstrādājusi jaunu priekšlikumu, kas paredz nodokļa likmi samazināt līdz 9%, šādi uzņēmums varēšot strādāt trīs gadus.

Pēc tam mikrouzņēmumam vajadzētu maksāt 12% likmi no apgrozījuma. Tomēr izmaiņas nevarēšot pieņemt līdz nākamajam gadam, tāpēc nodokļa likme tiks raustīta turpu šurpu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Koalīcijas partijas šo piedāvājumu vērtē pozitīvi, to atbalsta arī uzņēmēju organizācijas, taču kad grozījumi tiks pieņemti, pašlaik/ nav skaidrs. Jānorāda, ka pirms vēlēšanām visas partijas – izņemot Vienotību – solīja panākt mikrouzņēmuma nodokļa likmes saglabāšanu esošajā, 9% apmērā.

Tomēr, kad opozīcija šādu priekšlikumu iesniedza, pret to balsoja visas koalīcijas partijas, ieskaitot Nacionālo apvienību un Zaļo zemnieku savienību, kas šādi pārkāpa pirms vēlēšanām solīto.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas