Nerentablie pasažieru vilcienu reisi tiks atcelti

1 komentārs

Jau nākamnedēļ ar izmaiņām nāksies sastapties vilcienu pasažieriem. Valsts akciju sabiedrība Pasažieru vilciens taupības nolūkos veiks izmaiņas vilcienu kustībā. Nerentablākie reisi tiks atcelti, bet darbīgākajās diennakts stundās vilcienu skaits pieaugs.

Sigulda – Rīga ir viens no maršrutiem, kas piedzīvos izmaiņas. Pēdējais vilciens uz Rīgu 21:39 no 1. februāra tiks atcelts. Siguldas dzelzceļa stacijā sastaptie iedzīvotāji skaidro, ka pēdējā vilciena atcelšana uz Rīgu nav liels zaudējums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Es braucu pusdienas laikā no darba uz mājām, vai arī septiņos vakarā, tas mani neietekmē,” tā Marita. ”Ja es braucu, tad ar autobusu, man liekas ērtāk ar autobusu,” atzīst Solveiga.

Atceltā vilciena vietā uz Rīgu vakaros divdesmit pāri deviņiem kursēs mikroautobuss. Tas esot pietiekami, lai visus nedaudzos braucējus nogādātu galamērķī. Vilciens no Siguldas vidēji ik vakaru vedis vien desmit pasažierus. Katra pasažiera vešana izmaksājusi vidēji 50 eiro. Nerentablākie vilcieni no 1. februāra tiks atcelti arī virzienos no Saulkrastiem, Lielvārdes un Jelgavas.

Uzņēmuma Pasažieru vilciens pārstāve skaidro, ka kopumā tiek noņemti septiņi vilcieni. Tas ļaušot ietaupīt ievērojamu summu.

” Lai mēs lietderīgi tērētu valsts līdzekļus sabiedriskajam transportam, mēs pārkārtojam šos te reisus un kopumā mēs ietaupīsim 1,5 miljonus eiro,” lēmumu pamato PV pārstāve Ieva Miežubrāle.

Vairāki reisi pasažieru pieprasītākajos laikos tiks papildināti. Būs jauns rīta vilciens Sigulda – Rīga, tāpat uz Daugavpili piektdienās no 1. februāra kursēs divi papildus vilcieni. Savukārt virzienos Valmiera – Valga, Pļaviņas – Madona vai Rēzekne – Zilupe daļā maršruta kursēs autobusi, kuros būs derīgas vilciena biļetes. Papildus informācija pasažieru vilciena mājas lapā.

1 komentārs

TOP komentāri

  • MITAVNIEKS
    0

    MITAVNIEKS

    Uz Liepaju ,Dobeli ARI CUKJI NEVAJAG ...PUSTUKS VELKAS ...TAD VARBUT MATRICI PALAIZAT UN ATRAKU LAI NO LIEPAJAS UZ RIGU ,LAI PIRMS 8.00 RIGA

    25.01.2015 12:15

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas