“Nebūs zemnieku – nebūs pārtikas”, draud lauksaimnieki, prasot finansējumu

0 komentāri

“Lauksaimnieku pikets sākotnēji izvērtās ļoti jaudīgs un lauksaimniekus motivējošs. Kopā gājienam sapulcējās daudzi tūkstoši līdzīgi domājošu cilvēku ar plakātiem un karogiem. Kopīgais moto: nav zemnieku – nav pārtikas, arī visus vienoja,” atzina Agita Hauka, biedrības Latvijas Zemnieku federācija” valdes priekšsēdētāja.

“Mūsu prasības EK tika iesniegtas, un arī eiroparlamentārieši mūs pamanīja, kaut gan strādāja Strasbūrā. Es uzskatu, ka šis pikets rezultātu dos, un arī mēs paši apzinājāmies savu spēku un inteliģenci, jo policistus nepazemojām un citu biznesu pārstāvjiem neradījām zaudējumus. Latvijas zemnieku pārstāvji bija organizēti, un Latvijas karogi tika pamanīti!” saka A. Hauka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šīs nedēļas sākumā Briselē notika Eiropas lauksaimnieku organizācijas COPA-COGECA rīkotā masu demonstrācija, kurā lauksaimnieki pievērsa sev uzmanību un parādīja, ka nav vienaldzīgi pret notiekošo situāciju lauksaimniecībā, kas izveidojusies pēc Krievijas embargo noteikšanas.

Demonstrācijās piedalījās vairāk nekā 6000 lauksaimnieku ar vairāk nekā 2000 traktoriem, lai demonstrētu savu vienotību un prasības Eiropas Savienības (ES) Lauksaimniecības un zivsaimniecības ministru padomes ārkārtas sēdes laikā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas