Nākamā gada valsts budžetā plānots deficīts 1% no IKP

0 komentāri

Vai tā būs, gan lems jaunā valdība. Pašreizējās valdības atbalstītais 2015. gada valsts budžeta projekts paredz ieņēmumus 33% no IKP, kas varētu būt aptuveni 8,4 miljardi eiro. Budžeta izdevumi plānoti 34% no IKP.

Budžets izstrādāts, ņemot vērā, ka ekonomika augs lēnāk, – nevis par 4%, bet 2,8%. Projektā gan nav ietverta neviena jauna politiskā iniciatīva vairāk nekā 560 miljonu eiro apmērā – tas atstāts jaunās valdības ziņā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Finanšu ministrs Andris Vilks norāda: ”Būtu ļoti nelāgi, ja Latvija tagad aizmirstu par iepriekš sasniegtu progresu, mēs esam kļuvuši par uzticamu partneri starptautiski, labi novērtētu un sāktu skatīties caur pirkstiem uz budžeta deficīta līmeni.”

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas