Ministru prezidente: Dīvaini domāt, ka Gruzijas braucienā var izlemt bankas nākotni

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Bankas “Citadele” investori ir “pasaules līmeņa finanšu cilvēki”, tādēļ dīvaini ir domāt, ka Gruzijas braucienā var pieņemt lēmumu par bankas pārdošanu, tā intervijā raidījumā “900 sekundes” pauda Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Jau ziņots, ka laikraksts “Diena” iepriekš rakstīja par politiķu un bankas “Citadele” potenciālo pircēju kopīgām izklaidēm Gruzijā laikā, kad, pēc medija paustā, izšķīrās “Citadeles” pārdošanas cena. Tikmēr izklaidēs vainotie politiķi apgalvo, ka tikai sakritības pēc lidojuši vienā lidmašīnā.

Tikmēr intervijā “900 sekundēs” premjerministre norādīja, ka politiķu kopīgo braucienu uz Gruziju neatbalsta, tomēr tajā pašā laikā viņa nedomā, ka tajā tika spriests par bankas pārdošanu.


Ministru prezidente Laimdota Straujuma:

Es prasīju Dombrovskim (bijušajam Ministru prezidentam Valdim Dombrovskim – red.), un viņš teica, ka devās atvaļinājumā. Ar mani par “Citadeli” nav runājis ne Dombrovskis, ne Zaķis. Kās viņi var runāt par “Citadeles” pārdošanu, ja viņi nav valdības locekļi.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas