Politologs: Krievija var izvēlēties Latviju kā savu spēku demonstrācijas lauku

0 komentāri

Latvija patlaban atrodas “priekšējās un ļoti nestabilās pozīcijās” un Krievija mūsu valsti varētu izvēlēties par savu “demonstrācijas lauku”, tā, komentējot, vai Latviju varētu skart Krievijas prettieciens Eiropas Savienības (ES) pieņemtajām sankcijām, norādīja politologs Kārlis Daukšts.

Pirms ES pieņēma jaunas sankcijas pret Krieviju, Baltijas valstīm bija vajadzējis prasīt no Eiropas kādu “drošības spilvenu”, uzskata politologs.

Sankcijas ir “abpusējs zobens”, kas skars ne tikai Krieviju, bet arī pašu Eiropu – ES ir jāgatavojas Krievijas prettiecienam. “Mums ir jāmaksā par drošību un mēs maksāsim ar saviem maciņiem. Tas ietekmēs darbaspēka līmeni, izvietojumu un citus aspektus,” K. Daukšts piekrīt Vācijas ekspertu paustajam.

ES dalībvalstu vēstnieki otrdien apstiprināja ekonomiskās sankcijas pret Krieviju, cerot apturēt Maskavas agresiju pret Ukrainu. Jaunās jeb tā dēvētās trešās fāzes sankcijas, atšķirībā no otrās fāzes sankcijām, kas aprobežojās ar individuāliem ceļošanas ierobežojumiem un līdzekļu iesaldēšanu, būs vērstas pret Krievijas ekonomikas finanšu, aizsardzības un enerģētikas nozarēm.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas