Plāns sodīt aplokšņu algu saņēmējus pagaidām idejas līmenī

0 komentāri

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) rosinājums par aplokšņu algu saņemšanu administratīvi sodīt ne tikai darba devējus, bet arī darba ņēmējus joprojām ir tikai idejas līmenī, LNT raidījumā “900 sekundes” norāda VID ģenerāldirektore Ināra Pētersone.

Pētersone norāda, ka šis ierosinājums VID ir jūtīgs jautājums, jo iniciatīvai ir arī daudz pretinieku. Tajā pat laikā šāda ideja nav nekas jauns, jo jau iepriekšējos gados par to ir runāts, taču tas nav realizējies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VID ģenerāldirektore uzskata, ka aplokšņu algas ir noziegums. Viņa arī norāda, ka šobrīd Latvijā vairs neesot tik liels bezdarbs, lai nerunātu par ierosinājumu administratīvi sodīt aplokšņu algu saņēmējus. Pētersone kā piemēru minēja pašu VID, skaidrojot, ka dienests jau ilgstoši nespēj aizpildīt brīvās štata vietas – piemēram, jurista un nodokļu auditoru vakances.

Pētersone skaidro, ka šāds ierosinājums vairāk nostrādātu preventīvi, jo kādu sodīt šajā gadījumā nav pašmēŗkis.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas