Mājsaimniecības elektrotirgotāja izvēlē paliekt uzticīgas Latvenergo

0 komentāri

Tikai 4069 jeb 0,5% no visām mājsaimniecībām izlēmušas, ka no nākamā gada pēc elektrības tirgus atvēršanas vairs nepirks elektrību no Latvenergo, liecina Sadales tīklu apkopotie dati par tirgotāju maiņu līdz 15. decembrim.

Informāciju, tieši kuru no četriem elektrības tirgotājiem mājsaimniecības izvēlējušās, Sadales tīkli neatklāj. Paši tirgotāju teiktais liecina, ka visvairāk jeb tuvu 3000 klientu esot izvēlējušies Baltcom TV, bet zem 2000 klientu – 220 Enerģija piedāvājumu. Sliktāk varētu būt veicies Win Baltic, bet šis tirgotājs pagaidām savu klientu skaitu neatklāj. Tikmēr Latvenergo arī brīvajā tirgū tirgos elektrību lielākajai daļai mājsaimniecību. No Latvenergo klientiem tikai 15% bijuši tādi, kas nav aktīvi izvēlējušies piedāvājumus, tādēļ automātiski saņems rēķinus saskaņā ar universālā pakalpojuma nosacījumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas