Liepājas metalurgs atsācis darbu?

0 komentāri

Darbu šodien, 22. oktobrī, atsācis metālapstrādes uzņēmums KVV Liepājas metalurgs, ziņo pats uzņēmums.

Pusgada laikā Liepājas metalurgam esot izdevies atgūt daļu zaudēto eksporta tirgu Skandināvijā, kā arī citās valstīs. Vienlaikus situācija pasaules tirgū pēdējā laikā esot pasliktinājusies, cenām sarūkot vēl par aptuveni 15%. Tādēļ arī Liepājas pašvaldībā ziņu par pilsētā lielākā uzņēmuma darbības atsākšanu vērtē piesardzīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Šobrīd jau rūpnīca nestrādā pilnībā, strādā velmēšanas cehs un galvenā krāsns dārdzības dēļ tieši nestrādā. Otrs – tagad nāk ziema, un ziemā būvniecība samazinās un nenotiek, un šobrīd nav pieprasījuma pēc gatavās produkcijas, kā uzņēmumam gribētos, un tas saskaras ar problēmām,” stāsta Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks.

Šā gada maijā kopējais darbinieku skaits uzņēmumā sasniedza pārsniedza pat 900, taču 15% vēlāk tika atbrīvoti.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas