Liepājas metalurgs atkal kavē maksājumus. Kā rīkosies Latvenergo?

0 komentāri

Liepājas metalurgs atkal kavē norēķinus par elektroenerģiju. Latvenergo iepriekš brīdināja, ka šodien varētu pārtraukt elektrības piegādi, taču puses joprojām mēģina panākt vienošanos, tāpēc tas tomēr netikšot darīts.

Liepājas metalurgs nebija veicis izrakstīto rēķinu pilnīgu apmaksu kopš 20. janvāra, izveidojot parādu vairāk nekā 100 000 eiro apmērā.

Ņemot vērā risku nesaņemt samaksu, Latvenergo brīdināja par iespējamu elektrības piegādes pārtraukšanu. Latvenergo informēja, ka starp pusēm notiek sarunas par kavēto norēķinu samaksas nosacījumiem, tādēļ uzņēmumam elektroenerģijas piegāde šodien netiks atslēgta.

Šādas norēķinu problēmas kompānijai bijušas jau iepriekš. Turklāt tagad atklājies, ka pārrēķina rezultātā vēl papildu 340 000 eiro jāsamaksā arī Latvijas gāzei.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas