Latvijas piensaimniekiem piešķirs 6 miljonu eiro atbalstu

0 komentāri

Lai glābtu Latvijas piensaimniecības nozari no masveida bankrotiem, no valsts budžeta ārkārtas gadījumiem tiek plānots atvēlēt sešus miljonus piensaimnieku atbalstam, liecina TV3 Ziņu rīcībā esošā informācija.

Ja atbalsts tiks piešķirts, to varētu saņemt visi slaucamo govju īpašnieki.

Jāatgādina, ka Latvijas piensaimniecībā izveidojusies krīzes situācija, piena iepirkuma cenai dramatiski krītot.

Latvijas cūkkopji un piensaimnieki nonākuši ļoti smagā situācijā, atzīst lauksaimnieku pārstāve

Latvijā zemnieki pienu pārdod pat par trešdaļu lētāk nekā citviet Eiropā

Latvijā zemnieki pienu pārdod pat par trešdaļu lētāk nekā citviet Eiropā, bet pārstrādātāji tik un tā nespēj konkurēt tirgū – šādu sāpi sanākušie lauksaimnieki izkliedza šodien Zemnieku saeimas kongresā. Viņi vērsušies pēc palīdzības pie Briseles, bet gadījumā, ja netiks saklausīti, sola atkal protestēt.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas