Latvijas piensaimnieki ir uz bankrota robežas un vairs nespēj izdzīvot, atzīst lauksaimnieks

2 komentāri

Visā Latvijā piensaimnieki ir nobažījušies par nozares nākotni. Piena cena ir krietni zem pašizmaksas, un daudzi zemnieki atrodas uz bankrota robežas, tā atzīst Daugavpils lauksaimnieku apvienības pārstāvis Roberts Jonāns.

Lauksaimnieks norāda, ka jau ļoti tiek strādāts zem pašizmaksas. Visām saimniecībām ir sakrājušās lielas parādsaistības pret partneriem. “Mēs esam uz bankrota robežas, un situācija ir diezgan traģiska,” viņš atzīst.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Piensaimnieki ir nonākuši situācijas ķīlnieku lomā, jo nevar pat likvidēt savu uzņēmumu, jo viņiem ir saistības ar Lauku atbalsta dienestu. “Likvidācija nav iespējama, bet strādāt arī nevar,” teic Jonāns. Viņš norāda, ka zemnieki varētu strādāt, ja piena cena būtu kaut nedaudz virs pašizmaksas.

Skaties video:

2 komentāri

TOP komentāri

 • Odrija
  0

  Odrija

  Ja nevarat izdzīvot dzerat pienu,ēdat sieru,laizat krējumu,mazgājaties paniņās-nebūs jābrauc uz pilsētu pirkt!!!

  09.09.2015 10:54

 • runcis
  0

  runcis

  ...bet starpnieki un tirgotāji pa to laiku tikai ''uzvārās'',cenas veikalos nekrītas nemaz.

  09.09.2015 10:09

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas