Latvijas gāzes “boss” Kalvītis ir neapmierināts ar jauno likumu

1 komentārs

Latvijas gāze lūgs Valsts prezidentu neizsludināt nupat Saeimā pieņemtos vērienīgos grozījumus Enerģētikas likumā.

Ilgi un samocīti tapušie likuma grozījumi paredz gāzes tirgus atvēršanas un uzņēmuma Latvijas gāze sadalīšanas nosacījumus, tostarp likums paredz līdz nākamā gada aprīlim no sadales un tirdzniecības nodalīt pārvadi un uzglabāšanu.

Bet līdz nākamā gada beigām ar gāzes tirdzniecību saistītajam Gazprom un Itera Latvija jāatvadās no kritiskās infrastruktūras uzņēmumu akcijām. Latvijas gāzes vadītājs LNT pauda viedokli, ka likumā ir daudz nepilnību, kas var radīt Latvijas gāzei zaudējumus.

“Likums ir ļoti neprofesionāls, tur ir ļoti daudz nepilnību, tik nesagatavotu reformu, kāda ir šī es tādu neesmu Latvijas jauno laiku vēsturē novērojis, par sekām atbildīgi būs politiķi, par zaudējumiem, kas tiks radīti Latvijas gāzei, mūsu akcionāri lems, ko darīt tālāk,” neapmierināts ir Kalvītis.

Viņš jau iepriekš pauda sašutumu par to, ka noteiktie termiņi uzņēmuma sadalīšanai ir pārlieku īsi. Uzņēmums iepriekš vairākkārt brīdināja, ka tam pastāv iespēja vērsties Stokholmas Arbitrāžā.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Ivo
    0

    Ivo

    Nevarēs iebāst ķešā.

    14.02.2016 10:24

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas