Latvijas gāze turpina likt šķēršļus konkurencei. Lietuvas piemērs liek aizdomāties

3 komentāri

Kamēr Latvijā monopolists Latvijas gāze turpina likt šķēršļus konkurencei gāzes piegādēs un Latvijas politiķi tam kūtri pretojas, ieguvumus no tirgus atvēršanas ļoti uzskatāmi piektdien demonstrēja Lietuvas enerģētikas ministrs Roks Masjulis.

Parakstot sadarbības līgumu ar ekonomikas ministri Danu Reiznieci-Ozolu, viņš ne bez lepnuma atzina, ka pēc tirgus atvēršanas zilais kurināmais Lietuvai beidzot kļuvis lētāks nekā Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kad Lietuva maksāja augstāko gāzes cenu Eiropā, mēs nolēmām būvēt sašķidrinātas gāzes termināli. Rezultāti ir labāki nekā pašas optimistiskākās prognozēs. 2014. gada Lietuvas gāzes cenas nokritās visstraujāk Eiropā un pirmoreiz vēsturē gāze Lietuvā maksāja lētāk nekā Latvijā.

3 komentāri

TOP komentāri

 • Nu re
  +1

  Nu re

  Kas tad Latvijā ir lētāks? Nav. Tāpēc, ka pie varas ir zagļi un korumpēti blēži.

  17.10.2015 13:10

 • rino
  0

  rino

  ... svēti vārdi ...

  17.10.2015 22:22

 • Normunds
  0

  Normunds

  Butu man teiksana es visus vinus iznicinatu zaglus.

  17.10.2015 16:10

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas