Latvijas gāze lūgs Vējonim neizsludināt jaunos likuma grozījumus

2 komentāri

Latvijas gāze (LG) lūgs Valsts prezidentam neizsludināt vakar, 11. februārī, Saeimā pieņemtos grozījumus Enerģētikas likumā, kas paredz gāzes tirgus atvēršanas un LG sadalīšanas nosacījumus, liecina TV3 Ziņu rīcībā esošā informācija.

Portāls Skaties.lv jau ziņoja – par spīti Latvijas gāzes iebildumiem, valdība ceturtdien pieņēma noteikumus, kas uzņēmumiem pavērs iespēju gāzi iegādāties ārvalstīs. Noteikumi nosaka, ka gāzes infrastruktūras operatoram jānodrošina iespēja sistēmu izmantot arī citiem gāzes piegādātājiem. Latvijas gāze jau paziņojusi, ka apsvērs iespēju tiesāties, tomēr valsts uzskata, ka draudu nonākt zaudētājos tai nav.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Valdība demonstrē mugurkaulu: uzņēmējiem gāze nebūs obligāti jāpērk no Kalvīša un Co

Latvijas gāze lēmumu gan gatava apstrīdēt tiesā. Gan ekonomikas ministre, gan toreizējā premjere ir pārliecinātas, ka visi riski ir izvērtēti un tiesvedības gadījumā valsts zaudētājos nenokļūs.

2 komentāri

TOP komentāri

  • Homērs Simpsons
    +1

    Homērs Simpsons

    Par laimi mums šobrīd ir Prezidents kurš DOMĀ! Interesanti cik $$$ Gazprom gatavs tērēt lai saglabātu LV savā pārvaldībā...

    12.02.2016 14:48

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas