Latvijas eksporta veicināšanai būs pieejami 30 miljoni eiro

0 komentāri

Jaunajā Eiropas Savienības (ES) fondu plānošanas periodā no 2014. gada līdz 2020. gadam eksporta veicināšanas pasākumiem būs pieejami 30 miljoni eiro, informē Ekonomikas ministrija (EM).

Ministrijas ES fondu ieviešanas departamenta direktors Edmunds Valantis šodien Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras rīkotajā konferencē Eksporta diena stāstīja, ka minētais finansējums būs paredzēts uzņēmumu dalībai izstādēs, sertificēšanai, tirdzniecības misijām, dalībai nacionālajos stendos. “Būtībā jaunā plānošanas perioda eksporta atbalsta pasākumi neatšķirsies no iepriekšējā plānošanas perioda,” teica EM eksperts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēc Valaiņa sacītā, patlaban EM domā par nelielām izmaiņām programmā, lai sniegtu lielāku atbalstu eksporta aktivitātēm tiem uzņēmumiem, kuri veikuši lielākas investīcijas. “Domājam, kā pilnveidot programmu, kas veicinātu eksportu,” akcentēja Valainis.

Savukārt, atbildot uz uzņēmēju jautājumiem par nākamā ES fondu plānošanas perioda jaunām atbalsta programmām, Valainis informēja, ka jaunumi būs.

“Jaunums būs atbalsts inovatīviem iesācējuzņēmumiem akseleratora veidā, respektīvi, palīdzēsim ātrāk attīstīt IT nozares uzņēmumus. Jauns atbalsta veids arī būs saistīts ar darījumu tūrisma veicināšanu, kā arī plānojam jaunu atbalstu industriālo telpu energoefektivitātes celšanai,” norādīja EM eksperts.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas