Latvijas ekonomikas izaugsme arvien viena no straujākajām Eiropā, saka Reirs

1 komentārs

Ekonomikas izaugsme Latvijā joprojām ir viena no lielākajām Eiropas Savienībā, turklāt uz tās rēķina valsts domā nopelnīt, tā intervijā 900 Sekundes pauda ekonomikas ministrs Jānis Reirs.

”Vienīgās iespēja, kur mēs kā valsts varam finansēties, ir izaugsme. Latvijai tā arvien ir viena no straujākām Eiropas Savienībā – šā gada otrajā ceturksnī tā bija 2,7% apmērā, un arī trešajā ceturksnī mēs plānojam to 2–2,7% apmērā,” pauda ministrs.

Savukārt, runājot par budžeta pieņemšanu, viņš sacīja, ka nākamā gada budžets pilnībā atbilst šā brīža reālajai situācijai, tādēļ nākamajā gadā grozījumi tajā nebūs nepieciešami.

Skaties video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Nu re
    0

    Nu re

    Protams, ja aug no nulles.

    28.09.2015 19:22

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas