Latvijā krāmu tirdziņi kļūst arvien populārāki

0 komentāri

Ja mājās sakrājies liels skaits nevienam vairs nevajadzīgu krāmu, tie netiek mesti ārā, bet gan salikti vienuviet un vesti uz tirgu. Šāda rīcība – organizēt krāmu tirdziņus – līdzīgi kā citviet Eiropā arī Latvijā kļūst aizvien populārāka.

Iemesls šai popularitātei ir pavisam vienkāršs – kas kādam krāms, citam – derīga un vajadzīga manta, neslēpj krāmi tirdziņa pārdevēja Inese.

“Nekad nevar zināt, kādas lietas cilvēki meklē, šķiet – šito gan es nekad nepārdošu, bet tas pirmais vienmēr aiziet!” viņa stāsta.

Pārsteidzoši, bet šādos tirdziņos var pārdot gan vairs nevajadzīgy matemātikas grāmatu, gan puzli.

Savukārt paši pircēji krāmu tirdziņu aizvien pieaugošo popularitāti skaidro ne vien ar mazo rocību, bet arī īpašo auru, kas piemīt šādām vietām. Ne pa velti pirmie krāmu tirgu viesi vienmēr esot antikvāru vērtību meklētāji.

Foto:

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas