Latvijā ieradīsies bankas “Citadele” potenciālo īpašnieku pārstāvji

0 komentāri

Jau nākamnedēļ Latvijā ieradīsies bankas “Citadele” potenciālo jauno īpašnieku pārstāvji, – to šovakar LNT Ziņām atklāja ministru prezidente Laimdota Straujuma. Līdz ar to, visticamāk, publiski kļūs zināms, kam tieši pārdos 75% valstij piederošās “Citadeles” akciju.

Tikmēr jautājums par šīs bankas likteni joprojām plaši tiek izmantots pirms vēlēšanu retorikā.

”Vienotība” ir vienīgā no populārāko partiju reitinga, kuras priekšvēlēšanu programmā nav pieminēta banka ”Citadele”, jo partija uzstāj uz valstij piederošo 75% akciju pārdošanu vēl līdz vēlēšanām.

Pārējās četras popularitātes reitinga līderu partijas cenšas radīt iespaidu, ka banku ”Citadele” vēl var paturēt valsts pārraudzībā. ”Nacionālā Apvienība” priekšvēlēšanu kampaņā saviem vēlētājiem tamdēļ sola panākt speciāla likuma pieņemšanu.

Šis ir viens no tiem retajiem gadījumiem, kad ”Nacionālās Apvienības” nostāja saskan ar tās ideoloģisko pretinieci partiju Saskaņa. Izmantojot vārdus – valsts mantas izpārdošana, ”Saskaņa” cenšas mazināt “Vienotības” atbalstītāju pulku.

Ingunas Sudrabas partija ”No Sirds Latvijai” sola banku ”Citadele” nekādā gadījumā nepārdot un priekšvēlēšanu programmā norāda gatavību iet un lūgties Eiropas Komisijai atcelt Latvijas 2009.gadā izteikto apņemšanos banku pārdot līdz šā gada beigām.

Tikmēr Zaļo zemnieku savienība pārmet valdībai necaurspīdīguma procesu šābrīža investora meklēšanā, tamdēļ partija, tiekoties ar saviem vēlētajiem, uzsver nogaidošu pozīciju.

Vai šo partiju solījumi vēlētājiem tukši vien izrādīsies, būs zināms jaunnedēļ, kad konkrēti zināsim – vai valdība tiešām vienosies banku pārdot vēl pirms vēlēšanām.

Vairāk skatieties LNT Ziņu sagatavotajā sižetā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas