Lai iegūtu dažus miljonus budžetā, ministrijām var nākties samazināt tēriņus

0 komentāri

Smagais jautājums par valsts naudas dalīšanu un ieņēmumiem nākamā gada budžetā. Lai gan koalīcijas darba grupa atradusi vairākus avotus, kur tā cer smelties papildu līdzekļus daudzajām vajadzībām, ar to joprojām ir par maz.

Līdz šim ar budžeta segas staipīšanu nodarbojās koalīcijas darba grupa, bet šodien šo jautājumu aktīvāk pārņems valdība.  Strādājot aptuveni pusotru nedēļu, darba grupai izdevās izdomāt vairākus veidus, kā varētu palielināt ieņēmumus par aptuveni 130 miljoniem eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Trešdaļu minētās summas došot sociālā nodokļa griestu atcelšana algām virs 4000 eiro. Vēl pa 30 miljoniem eiro iecerēts iegūt caur transportlīdzekļu ekspluatācijas nodevu un no valsts uzņēmumu peļņas.

Iedzīvotāji gan, iespējams, vairāk izjutīs tādas izmaiņas kā akcīzes nodokļa palielināšana degvielai, alkoholam un azartspēlēm. Tās gan budžetam dos mazāku labumu. Grūtāk savukārt veicies ar izdevumu griešanu. Lai iegūtu vēl dažus miljonus, ministrijām var nākties samazināt izdevumus par 3%.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas