“KVV Group” ar 30 miljoniem grasās ziemā iedarbināt “Liepājas metalurgu”

0 komentāri
“KVV Group” ar 30 miljoniem grasās ziemā iedarbināt “Liepājas metalurgu”
Foto: LETA

Tev noteikti jāizlasa

Veicot ieguldījumu aptuveni 30 miljonu eiro apmērā, ukraiņu “KVV Group” plāno iedarbināt “Liepājas metalurga” rūpnīcu līdz šā gada beigām, paziņojuši uzņēmuma pārstāvji. Pārējie līdzekļi tiks atmaksāti pakāpeniski ilgākā laika posmā.

Kopumā “KVV Group” par “Liepājas metalurga” iegādi maksās 107 miljonus eiro.

“KVV Group” pērnā gada oktobrī iegādājās Doņeckas elektrometalurģijas rūpnīcu, un tās darbība tika atjaunota šā gada janvārī, uzsver uzņēmuma pārstāvji, paužot, ka kompānijai ir pieredze metālnozares uzņēmumu darbības atjaunošanā.

“KVV Group” īpašnieks Valērijs Krištals:

Mūsu grupai jau ir pieredze līdzīgā situācijā, kad jāatjauno metalurģijas uzņēmuma darbība. Līdz ar to mums ir skaidrs redzējums, kā “Liepājas metalurga” darbību atjaunot pēc iespējas īsākā laika posmā.

Uzņēmums plāno uzticēt “Liepājas metalurga” iedzīvināšanu Igoram Kovaļenko. Viņa vadībā tiks novērtēta situācija ražotnē un izstrādāts darbības atjaunošanas plāns. Pēc tam tiks uzsāktas pārrunas ar bijušajiem nozares darbiniekiem.

“KVV Group” uzņēmumu Ukrainā galvenie darbības virzieni ir metāllūžņu iepirkšana, pārstrāde un piegāde Ukrainā un uz eksporta tirgiem.

“Skaties.lv” jau ziņoja, ka valdība 9. septembrī apstiprināja maksātnespējīgās rūpnīcas “Liepājas metalurgs” investoru – izvēlēts tika Ukrainas uzņēmums “KVV Group”.

Luksemburgā reģistrētais uzņēmums “United Group”, kurš pieder Krievijas miljonāram Igoram Šamisam, par “Liepājas metalurga” iegādi esot solījis 120 miljonus eiro, kas ir par 13 miljoniem eiro vairāk nekā uzvarējušais Ukrainas uzņēmums.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas