Kučinskis apliecina, ka jaunā valdība tāpat vien nodokļus nesamazināšot

0 komentāri

Jaunā valdība nodokļus tāpat vien nesamazinās. Tomēr darbs pie plānotās Latvijas nodokļu politikas reformas varētu sākties jau šovasar. Tā šodien pēc tikšanās ar arodbiedrībām un darba devējiem solīja potenciālais premjers Māris Kučinskis.

Kaut arī galīgo jāvārdu savai valdībai Māris Kučinskis no visiem cerētajiem koalīcijas partneriem vēl nav saņēmis, tas viņam netraucē jau uzrunāt tā dēvētos sociālos partnerus – arodbiedrības un uzņēmējus. Piemēram, šodien trīspusējas tikšanās laikā esot apspriestas topošās valdības prioritātes, kā arī Latvijas nodokļu sistēmas reforma. Pēc tās kā vieni tā otri potenciālo premjeru vērtēja atzinīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jāpiebilst, ka vēl pavisam nesen, veidojot šā gada budžetu, sociālo partneru asus iebildumus izraisīja vairāki uz nevienlīdzības samazināšanu mērķēti pasākumi, piemēram, solidaritātes nodoklis lielo algu saņēmējiem. Kaut arī darba devēju savienība joprojām uzstāj uz šā nodokļa atcelšanu, Kučinskis to darīt pagaidām nesolīja.

Tas gan nenozīmē, ka nodoklis noteikti tiks saglabāts. Jaunā valdība pie nodokļu sistēmas reformas varētu sākt strādāt jau šovasar, vēl pirms būs saņemti Pasaules Bankai pasūtītā Latvijas nodokļu audita rezultāti. Tad arī izšķirsies daudzu ieceru turpmākais liktenis.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas