Krievijas milzis Gazprom samierinājies ar Latvijas gāzes tirgus atvēršanu

0 komentāri

Gazprom samierinājies ar gāzes tirgus atvēršanu 2017. gadā, taču cīnīsies par termiņu esošo akcionāru aiziešanai no pārvades uzņēmuma, tā piektdien pēc tikšanās ar Latvijas gāzes akcionāra Krievijas gāzes koncerna Gazprom valdes priekšsēdētāja vietnieku Valēriju Golubevu atklāja ekonomikas ministre Dana Reizniece-Ozola.

Gazprom paudis bažas par pārāk īso termiņu, kas atvēlēts, lai no pārvades un uzglabāšanas uzņēmuma aizietu esošie akcionāri. Tam šobrīd doti deviņi mēneši pēc gāzes tirgus atvēršanas 2017. gada aprīlī, proti, līdz gada beigām.

Gazprom no savas puses piektdien tikšanās laikā nepiedāvāja savu termiņus. Ministre pauda pārliecību, ka Krievijas gāzes milzis tos piedāvās uz likuma 3. lasījumu Saeimā.

Gazprom pārstāvji pauduši bažas par likumprojektā paredzētajām soda sankcijām gadījumā, ja termiņi netiks ievēroti. Ministre skaidro, ka soda sankcijas paredzētas gan par uzņēmuma laikus nesadalīšanu 2017. gada aprīlī, gan arī par īpašuma tiesību neatsavināšanu.

Skaties foto!

Skaties video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas