Jūlijā piedzīvots neierasts cenu kritums Latvijas veikalos

1 komentārs

Vasarai raksturīgais cenu samazinājums šogad jūlijā bijis īpaši izteikts un pārsniedzis arī Latvijā līdz šim fiksētos rādītājus.

Salīdzinājumā ar iepriekšējo mēnesi jūlijā vidējais cenu līmenis pazeminājies par vienu procentu. Finanšu ministrija secina, ka tik būtisks kritums tieši jūlijā līdz šim nav fiksēts. Savukārt salīdzinājumā ar pagājušā gada attiecīgo mēnesi, cenas palikušas tādā pašā līmenī, lai gan prognozēts tika neliels pieaugums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šo pircējiem patīkamo situāciju nodrošināja neierasti liels cenu kritums apģērbiem un apaviem, kā arī lētāka gāze un apkure. Būtiska ietekme bija arī dārzeņu cenām. Savukārt turpmākajos mēnešos patērētāji vēl var cerēt uz lētāku degvielu un turpmāku siltuma tarifu samazinājumu.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Latvijas Antiglobalisti
    +1

    Latvijas Antiglobalisti

    Hā ,hā ,hā ! Kur tas bija !?

    10.08.2015 20:08

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas