Ja nemainīsies FM attieksme, Reiram ir jāaiziet no amata, uzskata LTRK vadītājs

0 komentāri

Nākamā gada budžets ir sliktākais pēdējo piecu gadu laikā – tā uzskata Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK). Kā norāda tās valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš, viņi mēģina pārliecināt politiķus atteikties no Finanšu ministrijas piedāvājuma, kā nākamgad papildināt nākamā gada budžetu.

Endziņš gan nevēlējās minēt konkrētus valstsvīrus, taču bija pārliecināts, ka LTRK spēs atrast “dzirdīgas ausis” Saeimā – kaut vai opozīcijas partiju rindās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pie šā brīža Finanšu ministrijas īstenotās politikas Latvijas izaugsme nākamā gada laikā nebūs tik strauja, un, ja neuzlabosies dialogs, tad nozares ministra Jāņa Reira demisijas pieprasīšana joprojām ir aktuāla, apliecina LTRK vadītājs.

Endziņš norāda, ka valdība domā par to, kā pārdalīt no vienas kabatas uz otru, nevis valsts varētu nopelnīt. Naudu būtu iespējams nopelnīt uz banku sektora, kā arī nerezidentu nodokļa rēķina.

Skaties video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas