Informēs par atbalsta mehānismiem Krievijas sankciju seku mazināšanai

0 komentāri

Šodien, 11.augustā, plkst. 16:00 Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras biedri – eksportētāji diskutēs par nepieciešamajiem valsts atbalsta mehānismiem šā brīža un arī potenciālo Krievijas atbildes sankciju seku mazināšanai Latvijas tautsaimniecībā.

Krievijas noteiktais aizliegums pārtikas precēm no visas Eiropas Savienības, tajā skaitā no Latvijas, ir galvenais jautājums, kurš patlaban tiek apspriests valdībā.  Valdība par turpmāko rīcību lems rīt ārkārtas sēdē. Pagaidām tiek apsvērta iespēja Krievijas embargo visvairāk skartajiem uzņēmumiem piešķirt nodokļu brīvdienas; tāpat tiks meklēta Eiropas Savienības finansiāla palīdzība.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Daļa ekonomikas ekspertu domā, ka labāks risinājums ir meklēt citus preču noieta tirgus. Latvijas valsts prezidenrs Andris Bērziņš jau iepriekš paudis viedokli, ka šajā situācijā nozīmīgs ir jautājums par Eiropas Savienības un ASV Brīvās tirdzniecības līguma iespējami ātrāku noslēgšanu, kā arī par tirdzniecības līguma ar Kanādu iedarbināšanu.

Krievija noteikusi “pilnīgu embargo” lielākajai daļai pārtikas produktu, kas tiek importēti no Eiropas Savienības, ASV un citām rietumvalstīm, kuras ieviesušas sankcijas pret Maskavu. Importa aizliegums stājies spēkā nekavējoties un ieviests uz gadu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas