”Grindeks” strādā pie jaunu tirgu apguves

0 komentāri

Farmācijas kompānijas AS ”Grindeks” produktu eksports uz Krieviju no kopējā apgrozījuma veido 35%, biznesa portālam Nozare.lv atklāj valdes priekšsēdētājs Juris Bundulis.

Viņš norāda, ka ”Grindeks” produkcija tiek eksportēta uz 59 valstīm un veido 95% no kopējā apgrozījuma. Krievija, kā arī pārējās NVS valstis ir nozīmīgas ”Grindeks” sadarbības partneres. Eksports uz Krieviju ir pietiekami ievērojams – aptuveni 35% no Grindeks kopējā apgrozījuma.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
 Grindeks pastāvīgi seko tam, kā situācija Krievijā attīstīsies, un patlaban kompānija nav saskatījusi nevienu indikāciju, kas liecinātu, ka uzņēmuma pozīcijas Krievijā varētu nelabvēlīgi mainīties.

Pēc pieejamās informācijas, visas likumdošanas iniciatīvas Krievijā šobrīd tiek virzītas nevis uz medikamentu importa aizliegumu, bet uz vietējo ražotāju atbalstu valsts iepirkumos. Savukārt komercsegmentā turpinās brīva konkurence, atzīmē Bundulis.

Taču, neskatoties uz iepriekš minēto, jaunu tirgu apguve norisinās nepārtraukti, meklējot un attīstot biznesu jaunos tirgos, kā arī slēdzot līgumus ar jauniem klientiem esošajos tirgos. Tādējādi norit plānveidīgs darbs, lai mazinātu biznesa riskus un atkarību no kāda konkrēta reģiona.

Pateicoties šim darbam, šogad ”Grindeks” sācis gatavo zāļu produktu eksportu uz vairākiem jauniem tirgiem – Lielbritāniju, Somiju, Slovākiju, Spāniju un Nīderlandi.

Tāpat patlaban būtisku pārdošanas īpatsvaru no uzņēmuma kopējās realizācijas sāk ieņemt Tunisija un Vjetnama, ar kurām sadarbība sākta pērn. Piemēram, eksports uz Tunisiju, salīdzinot ar iepriekšējo gadu, ir pieaudzis par gandrīz 80%.

Vēl viens no būtiskajiem virzieniem ir Ķīna, kur turpinās medikamenta “Mildronāts” reģistrācijas process, un patlaban tiek veikts preparāta trešās fāzes klīniskais pētījums.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas