FOTO: no šodienas apritē nonāk jaunā 20 eiro banknote!

0 komentāri

No šodienas, 25. novembra, Latvijā līdz ar pārējām eirozonas valstīm iedzīvotāju rokās un maciņos sāks parādīties jaunās 20 eiro banknotes.

Tieši 20 eiro banknotes ir visizplatītākais nomināls Latvijā – to īpatsvars veido gandrīz trešdaļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunās naudas zīmes apgrozībā parādīsies pakāpeniski ar banku starpniecību, taču vienlaikus varēs lietot arī vecā izlaiduma banknotes.

Jaunajai banknotei uzlabota pretviltošanas drošība un nedaudz mainīts dizains. Tajā iestrādāts grieķu mitoloģijas tēla – Eiropas – portrets un pirmo reizi izmantots logs, kas pret gaismu ir caurskatāms. Līdzīgs tika izmantots jau latu laikos 100 un 500 latu banknotēs.

Foto: jaunā 20 eiro banknote

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas