Finanšu ministrs: Krievijas embargo nav radījis būtiskus zaudējumus

0 komentāri

Krievijas sankcijas un valsts īstenotais embargo nav radījis būtiskus zaudējumus Latvijas ekonomikai, intervijā raidījumā 900 sekundes sacīja finanšu ministrs Andris Vilks.

Viņš skaidroja, ka līdzekļi Latvijas ekonomikā atgriezīsies nākamgad, kad tiks pilnībā izmaksātas kompensācijas lauksaimniekiem, kas cietuši Krievijas embargo dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Finanšu ministrs neprognozēja ievērojamu ekonomikas ietekmi Krievijas embargo dēļ, taču gadījumā, ka ”Krievija turpinās tā pretim stāvēt rietumiem”, tad situācija varētu pasliktināties. Viņš arī ieteica Latvijas uzņēmējiem, kuru galvenais eksports tiek vests Krievijas virzienā, domāt par citiem ārvalstu tirgiem.

Jau ziņots, ka Krievija paplašina sankcijas attiecībā uz gaļas importu no Eiropas Savienības (ES) dalībvalstīm, proti, no 21. oktobra tās attieksies uz liellopu gaļas subproduktiem. Krievijas pārtikas un veterinārais dienests Rosseļhoznazzor pavēstījis, ka nav nekāda pamata uzticēties ES informācijai, ka minētie pārtikas produkti neapdraud cilvēka veselību.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas