Finanšu ministrija straujāku pensiju indeksāciju sauc par “praktiski neiespējamu”

0 komentāri

Latvijas Finanšu ministrija (FM) straujāku pensiju indeksāciju ne vien šoruden, bet arī nākamgad sauc par praktiski neiespējamu.

Vajadzību ir pārāk daudz, saka Finanšu ministrijas parlamentārais sekretārs Arvils Ašeradens.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pensiju indeksācija ar 25% no apdrošināšanas iemaksu algas reālā pieauguma procentiem gadā ministrijai izmaksā 50 miljonus eiro. Nākamgad vēl četri miljoni eiro ir atvēlēti krīzes laika pensiju pārrēķināšanai.

Par straujāku pensiju palielināšanu varētu diskutēt tikai 2017. gadā, kad varētu spriest arī par veselības apdrošināšanas sistēmu senioriem, norādīja Finanšu ministrijas pārstāvis.

Tikmēr Labklājības ministrijā LNT Ziņām norādīja, ka arī nākamajā gadā pensiju pārrēķins un indeksācija būs viena no galvenajām Labklājības ministrijas prioritātēm.

Video:

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas