Visvairāk pelna “Swedbank”, “Rietumu banka” un “ABLV Bank”

0 komentāri

Šogad pirmajā pusgadā pelnošākās Latvijā strādājošās bankas bija “Swedbank”, “Rietumu banka” un “ABLV Bank”, liecina Latvijas Komercbanku apkopotā informācija.

“Swedbank” gada pirmajos sešos mēnešos strādājusi ar 57,32 miljonu eiro peļņu, “Rietumu banka” nopelnījusi 37,41 miljonu eiro, bet “ABLV Bank” – 33,32 miljonus eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

176,79 miljoni eiro – kopējā Latvijas banku sektora peļņa pirmajā pusgadā. Tas ir par 59,8% vairāk nekā 2013.gada pirmajos sešos mēnešos.

“SEB banka” gada pirmajā pusē nopelnījusi 15,77 miljonus eiro, banka “Citadele” – 14,14 miljonus eiro, “DNB banka” – 9,15 miljonus eiro, “Baltikums Bank” – 6,35 miljonus eiro, “Expobank” – 3,52 miljonus eiro, “PrivatBank” – 3,35 miljonus eiro. Pelnošāku banku topa desmitajā vietā ierindojas Reģionālā investīciju banka, kas šogad pirmajā pusgadā nopelnījusi 2,23 miljonus eiro.

Vairākas bankas – “Danske Bank” filiāle Latvijā, “Bank M2M Europe” un “Eesti Krediidipank” Latvijas filiāle – gada pirmo pusi noslēgušas ar zaudējumiem, liecina Latvijas Komercbanku apkopotā informācija.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas