Vai ”Citadeles” pārdošana nozīmē valsts atteikšanos no vistas, kas dēj zelta olas?

0 komentāri

Bankas “Citadele” pārdošana netiks atlikta, un tās akcionāri pieturēsies pie sākotnējā plāna – pēc iespējas ātrāk no valsts sektora atgriezties privātajā sektorā, intervijā LNT raidījumam “900 sekundes” pauda bankas “Citadele” vadītājs Guntis Beļavskis.

Līdz šim valsts ir ieguldījusi bankas “Citadele” stabilizēšanā 377 miljonus eiro. Lielākā daļa no šīs summas jau ir atdota, un bankai valstija vēl ir jāatmaksā apmēram 170 miljoni eiro. Bankas ieguvums no veiksmīgajiem finanšu rādītajiem ir lielāka potenciālo investoru interese un rezultātā – arī lielāka bankas pārdošanas cena.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šā gada pirmo pusgadu “Citadele” grupa noslēgusi ar 14,4 miljonu eiro neauditēto peļņu, kas ir par 74% vairāk nekā 2013. gada pirmajā pusgadā un par 6% vairāk nekā 2013. gadā kopā. “Šobrīd novērojama stabila un pakāpeniska rezultātu uzlabošanās visos segmentos – rezultātu būtiski neietekmē atsevišķi darījumi vai īstermiņa efekts. Arī eiro ieviešanas ietekme ir bijusi mazāka, nekā sagaidījām,” iepriekš pauda bankas “Citadele” valdes loceklis Aldis Paegle. “Līdz ar to var teikt, ka trīs gadus īstenotais attīstības plāns ir ieviests un sāk nest rezultātus,” viņš norādīja..

“Citadele” grupas neauditētie dati liecina, ka 2014. gada pirmajā pusgadā grupas kopējie aktīvi veidoja 2,6 miljardus eiro. Grupas kredītportfelis – 1,1 miljardu eiro, bet noguldījumu portfelis – 2,2 miljardus eiro.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas