“Reverta” pārdevusi “Skonto” kompleksu

0 komentāri

No bijušās “Parex bankas” atdalītās slikto aktīvu bankas, AS “Reverta”, valdījumā esošais “Skonto” komplekss par 13,8 miljoniem eiro ir pārdots tā jaunajam īpašniekam – SIA “SSA”. Atgūtie naudas līdzekļi jau tuvākajā laikā tiks atmaksāti Valsts kasei.

“”Skonto” komplekss bija viens no sarežģītākajiem “Reverta” objektiem, un tā pārdošanu varam vērtēt kā izteikti veiksmīgu, jo līdz ar šo darījumu valsts atgūs ļoti nozīmīgus naudas līdzekļus,” komentējot darījumu, norāda AS “Reverta” valdes loceklis, vecākais viceprezidents Edgars Miļūns.

Interesi par “Skonto” kompleksa iegādi izrādīja vairāki investori. Pēc izvērtēšanas par izdevīgāko tika atzīts SIA “SSA” piedāvājums. Šā gada 15.jūlijā darījums, tostarp naudas pārskaitījums, tika pilnībā pabeigts.

2012. gada 16. jūlijā AS “Reverta” bija noslēgusi līgumu ar SIA “SSA”, kas paredzēja nodrošināt stadiona turpmāku izmantošanu futbola spēlēm un citām sporta aktivitātēm uz noteiktu laika periodu. 2013. gada septembrī objekts “Skonto” kā investīciju projekts tika izlikts pārdošanā.

Savulaik AS “Parex banka” izsniegtā kredīta mērķis bija “Skonto” stadiona iegāde un attīstība. Ilgstošu kredītsaistību nepildīšanas dēļ 2011. gadā objektu pārņēma lielākais nodrošinātais kreditors – AS “Reverta”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas