Pelēkās ekonomikas apkarošanai VID grib iegūt datus no kredītiestādēm

0 komentāri

Valsts ieņēmumu dienests (VID) vēlas saņemt informāciju no kredītiestādēm, lai varētu cīnīties ar pelēko ekonomiku, LNT raidījumā “900 sekundes” stāstīja VID ģenerāldirektores vietnieks noziedzības apkarošanas jomā Kaspars Čerņeckis.

“Mēs vēlamies saņemt maksimāli daudz informācijas no bankām, lai tajā brīdī, kad mēs analizējam fizisku vai juridisku personu, mēs zinām, kādi naudas līdzekļi ir viņa rīcībā. Sākotnēji šī informācija varētu būt minimālā apjomā – VID no bankām saņemtu informāciju par fizisku personu gada bilanci,” stāstīja K. Čerņeckis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš piekrita, ka šādas kārtības ieviešana varētu daudzos cilvēkos varētu radīt neapmierinātību, tādēļ priekšlikums “netiek virzīts pārgalvīgi”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas