FKTK: Krievijas sankciju dēļ Latvijas bankām briesmas nedraud

0 komentāri

Latvijas bankām nopietns kaitējums Krievijas sankciju un Ukrainas krīzes dēļ nav nodarīts, un lielas briesmas netiek paredzētas arī nākotnē, LNT raidījumā ”900 sekundes” atzina Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) priekšsēdētājs Kristaps Zakulis.

Trešdienas vakarā Krievijas prezidents Vladimirs Putins parakstīja rīkojumu par tirdzniecības un sadarbības ierobežošanu ar valstīm, kas ieviesušas ekonomiskās sankcijas pret Krieviju. Šo valstu vidū ir arī Latvija.

Foto: LETA

Foto: LETA

Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) priekšsēdētājs Kristaps Zakulis:

Sankciju kariņš turpinās. Gaidītā reakcija, ka to rezultātā Krievija mazinās savu apetīti Ukrainas austrumos, acīmredzot neseko.

K. Zakulis skaidroja, ka jau sākotnēji sankcijas pret Krieviju no Rietumvalstu puses tiek mērķētas uz cilvēkiem, kas saistīti ar politiku un uz Krievijas valstij piederošiem uzņēmumiem. Tā kā Latvijas banku sektora darbs vairāk ir orientēts uz banku sektora apkalpošanu, šo sankciju ietekmi pašmāju sektors patlaban neizjūt.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas