Eiropas Centrālās bankas pārstāve viesojas Latvijā

0 komentāri

Latvijā vienas dienas darba vizītē ierodas Eiropas Centrālās bankas (ECB) Uzraudzības valdes priekšsēdētāja Daniela Nuī (Daniele Nouy).

Vizītes laikā D. Nuī tiksies ar Finanšu un kapitāla tirgus komisijas (FKTK) vadību un ekspertiem, lai apspriestu galvenās aktualitātes gaidāmā vienotā banku uzraudzības mehānisma ieviešanā, informē FKTK pātstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

ECB ir gatava uzņemties atbildību par Eiropas lielāko banku uzraudzību no šā gada 4. novembra, atgādināja ECB Uzraudzības valdes priekšsēdētāja D. Nuī.

Foto: LETA

Foto: LETA

FKTK priekšsēdētājs Kristaps Zakulis:Latvijas trīs lielāko banku ikdienas uzraudzību veiks ECB darbinieki ciešā sadarbībā ar FKTK uzraugiem, veidojot kopējas uzraudzības komandas.

Tikšanas laikā plānots pārrunāt ECB un nacionālo uzraugu sadarbības principus un galvenās banku uzraudzības aktualitātes. Tāpat ECB pārstāve Daniela Nuī iepazīsies ar Latvijas banku uzraugu komandu un pārrunās vietējam tirgum raksturīgos aspektus.

Vienotajā banku uzraudzības mehānismā piedalās visas eirozonas valstis. Pārējās Eiropas Savienības valstis var brīvprātīgi pievienoties.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas